Aktualności

data: 04 03 2024 r.

PROGRAM PROFILAKTYCZNY CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA

🌟 Zapraszamy do uczestnictwa w Programie Profilaktyki Chorób Układu Krążenia (CHUK) w ramach naszej NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia Bartodzieje 🌟

Szanowni Pacjenci,

z wielką przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Profilaktyki CHUK, który dedykowany jest pacjentom zadeklarowanym w naszej przychodni.

Program ten został stworzony z myślą o zapewnieniu kompleksowej opieki zdrowotnej oraz prewencji chorób serca i naczyń krwionośnych.

Program zapewnia:

🟢Personalizowaną opiekę medyczną: Nasi doświadczeni specjaliści będą nadzorować Państwa stan zdrowia oraz dostosowywać plan profilaktyki do indywidualnych potrzeb i czynników ryzyka.

🟢Badania przesiewowe i konsultacje: Zapewniamy dostęp do regularnych badań przesiewowych oraz konsultacji lekarskich, umożliwiając wczesne wykrycie potencjalnych zagrożeń dla serca.

🟢Wsparcie diagnostyczne i edukacyjne: Oferujemy pełne spektrum badań diagnostycznych oraz wsparcie edukacyjne w zakresie zdrowego stylu życia, co pozwoli utrzymać serce w optymalnej kondycji.

Dołączając do Programu Profilaktyki CHUK, inwestują Państwo w swoje zdrowie i długoterminową jakość życia. 🙃W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz rejestracji prosimy kontaktować się z Zespołem pielęgniarskim💚💚💚

Adres

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wielospecjalistyczna Przychodnia
Bartodzieje Sp. z o.o.
ul.Koszalińska 7, 85-714 Bydgoszcz

RODOPolityka prywatności

Godziny otwarcia

Przychodnia czynna:
Pn - Pt od 7:15 do 18:00
Poradnia rehabilitacyjna czynna:
Pn - Pt od 7:15 do 19:00

Kontakt

Rejestracja ogólna tel: (52) 365 06 14/ 26

Tel. komórkowy: 509058301

E-mail: biurobartodzieje@scs.com.pl

Copyright © 2023 Przychodnia Bartodzieje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz sie na ich użycie